Happy Clients

0 Flares Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

What happy clients say about my services.

Ania’s hands and knowledge will sure get you better fast! If you’re looking for a supportive, knowledgeable, encouraging & realistic therapist, you need Ania!
I feel amazing after every session! Thank you for a great massage, it’s always perfect with just the right amount of pressure and always covers all what my body needs!

Jessica Ann

 

Ania is a great coach with fantastic approach! Not only will you increase your flexibility and body strength but also a lot of fun is guaranteed! Definitely recommend to work with her!!

Elena Usenko

 

Ania is great, very knowledgeable. It has been a great experience to be trained by her!

Priscila Paiva

 

Ania is a very talented bodyworker/massage therapist.
She works very intuitively and feels what you and your body needs.
It’s not just a standard massage! It’s so much more than that!
I left every session feeling lighter and all kinds of tension was released.

Evelyn Chudak

 

Ania nauczyła mnie pływać. Przez kilka miesięcy spotykałyśmy się na basenie i po skończonej nauce mogę swobodnie pływać trzema stylami bez zmęczenia potrafię przepłynąć 1600 metrów.
Po nauce z Anią spróbowałam też pływania na wakebordzie. Co prawda, nie byłam od razu mistrzem, ale też mając nogi przypięte do deski potrafiłam manewrować ciałem w wodzie.
Nauka pływania z Anią daje dobrą podstawę do uprawiania różnych sportów wodnych, gdyż poza szlifowaniem konkretnych stylów, Ania uczy zachowania w wodzie, dobrej koordynacji ruchów i przede wszystkimi – po takim szkoleniu czuję się pewnie i swobodnie w nie do końca naturalnym środowisku dla człowieka jakim jest woda. I można to zrobić w każdym wieku, ja mam 38 lat i właśnie jak skończę pisać idę na basen ?

Ola Gasparska

 

Ania’s yoga class was difficult and relaxing. Awesome experience!

Luke Rusit

 

Ania is a fantastic trainer who is very knowledgeable. Not only does she ensure your technique is correct but she also makes sure you’re having fun too. Ania always encourages me to do better and try new things….like yoga, which I am starting to enjoy ?

Cara Kendall

Head here for more recommendations!